Wójcik Stanisław Agroturystyka "Szuwary"

Szałstry 6A
668-822-861
Opis

Jeśli szukasz zacisza, w którym będziesz mógł zrelaksować się na łonie natury i czerpać radość z dóbr warmińskiej przyrody, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Gospodarstwo Agroturystyczne "Szuwary" położone jest bezpośrednio nad pięknym jeziorem Szałstry. Jego okolica zachwyca bogactwem grzybów i ryb.

Gospodarstwo "Szuwary" oferuje 5 pokoi, w tym dwa dwuosobowe z dwoma łóżkami, dwa pokoje dwuosobowe z jednym dużym łóżem oraz pokój czteroosobowy z czterema łóżkami. Każdy pokój posiada węzeł sanitarny.

Do dyspozycji gości jest jadalnia z kącikiem wypoczynkowym, taras oraz w pełni wyposażona kuchnia. Na terenie ośrodka znajduje się także grzybek/altana położona nad samym jeziorem. Obok jest miejsce do grillowania oraz miejsce na ognisko.

W gospodarstwie hodujemy drób oraz konie. Istnieje możliwość przejażdżki bryczką.

Dla miłośników wędkowania przygotowaliśmy pomost oraz łodzie, z których mogą korzystać podczas łowów. Każdy smakosz doceni smak świeżego suma, szczupaka, lina albo leszcza, którego znajdziecie w naszym jeziorze.

Posiadamy własne molo i kąpielisko położone 50 m od budynku, z którego mogą korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. Dla milusińskich przygotowaliśmy również mini plac zabaw.

Dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek, istnieje możliwość odpłatnego skorzystania z kortów tenisowych, które znajdują się u naszych przyjaciół (2km od gospodarstwa "Szuwary").

Gospodarstwo agroturystyczne "Szuwary" to miejsce, w którym zregenerujesz siły w ciszy i w przyjemnym dla oka otoczeniu natury. Zapraszamy!

Mapa