Zostań członkiem Stowarzyszenia

Deklaracja przystąpienia do Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego

Pobierz

Propozycja do katalogu 2012
 

 Nr
 Nazwa
 Adres
 Telefon
  Email
  WWW
 1
 Platte Mariola "PLATTÓWKA"
 14-107 Gierzwałd, Gierzwałd 45
 89-647-20-82, 691-868-362
 platte@agroturystyka.pl
 www.platte.pl
 2
 Wójcik Stanisław Agroturystyka "Szuwary"
 Szałstry 6A
 668-822-861
 danastani@wp.pl
 
 3
 Gospodarstwo Agroturystyczne Łysikowski Czesław "Czarny Kierz"
 Czarny Kierz 21, 11-106 Kiwity
 604-406-616
 czarnykierz@interia.pl
 www.agrokierz.ugu.pl
 4
 Hebel Monika "Hebelius"
 Rańsk 4, 12-120 Dźwierzuty
 89 621-14-98, 600-064-648
 juliusz-hebel@polservice.com.pl
 
 5
 Olejnik Danuta "Janczary"
 Barczewko 80, 11-010 Barczewo
 89 514-82-22, 607-213-064
 janczary@janczary.pl
 www.janczary.pl
 6
 Piórkowscy Tadeusz i Ewa "Sasek"
 Sasek Mały 14, 12-100 Szczytno
 89 622-11-60, 602-669-214
 sasek@sasek.pl
 www.sasek.pl
 7
 Human Rejnold
 Leszno 6, 11-010 Barczewo
89 514-534-79, 694-665-734
 rejnold.human@neostrada.pl
 www.agroturystyka.pl/warmia-mazury/human
 8
 Ciesielska Lucyna i Andrzej Stadnina Koni "Kierzbuń"
 Stadnina Koni Kierzbuń 6, 11-010 Barczewo
 89 514-34-91, 604-120-607
 stadnina@kierzbun.pl
 kierzbun.pl
 9
 Tarasiewicz Sława "Trzy Świerki"
 Galwiecie 48, 19-500 Gołdap
 87 562-55-05, 606-641-938
 trzyswierki@poczta.onet.pl
 www.trzyswierki.dt.pl
 10
 Kozłowska Krystyna "Ziołowa Dolina"
 Wilimowo 10A, 11-041 Olsztyn
 89 523-90-63, 606-712-750
 ziolowadolina@wp.pl
 www.agroturystyka.pl/warmia-mazury/ziolowadolina
 11
 Jadwiga Michalczyk
 Karnity 5A, 14-140 Miłomłyn
 89 640-52-30, 503-650-710
 agro-kompleks1@wp.pl
 
 12
 Szombara Jan i Ewa „Ostoja”
 Gietrzwałd 86, 11-036 Gietrzwałd
 89 513-12-42
 jan.szombara@neostrada.pl
 www.agroturystyka.pl/warmia-mazury/orlowska
 13
 Wasilewski Czesław i Katarzyna
 Wikno 101, 13-100 Nidzica
 89 625-38-22, 502-367-681
   
 14
 Wilmańska Barbara i Artur „Nad Isągiem”
 ul. Polna 2, 14-105 Łukta
 89 647-50-01, 607-837-247
 kontakt@nadisagiem.pl
 www.agroturystyka.pl/warmia-mazury/nadisagiem
 15
 Widźgowska Jadwiga
 ul. Kościelna 5, 14-120 Dąbrówno
 89 647-40-38
 
 www.agroturystyka.pl/warmia-mazury/widzgowska
 16
 Piórkowska Helena
 Jęcznik 3, 12-100 Szczytno
 89 624-80-22
 piorkowska@wp.pl
 www.agroturystyka.pl/warmia-mazury/piorkowska
 17
 Pieńkowska Janina
 Burdąg 26, 12-122 Jedwabno
 89 621-32-40
   
 18
 Walczak Janina
 Gietrzwałd 58, 11-036 Gietrzwałd
 89 512-31-33, 89 616-27-33
   
 19
 Żurawska Cecylia
 Liwa, ul. Zielona 5, 14-140 Miłomłyn
 89 647-33-28
   
 20
 Kołodziejczyk Krystyna
 Sawica 1, 12-100 Szczytno
 89 624-16-44
   
 21
 Adamska Teresa „Racibór”
 Racibór 59/1, 12-140 Świętajno
 89 622-60-41, 502-354-082
 racibor1@wp.pl
 www.racibor.wer.pl
 22
 Maruchacz Lucyna Zagroda „Cztery Wiatry”
 Sądry 14, 11-700 Mrągowo
 87 421-87-12, 605-440-671
 luryn@poczta.fm
 
 23
 Czernichowska Sylwia i Czernichowska-Owczarek Natalia „Pałac w Janowie”
 Janów 1, 82-310 Elbląg
 55 231-29-24, 603-779-202
 palac.janow@plusnet.pl
 www.palacjanow.pl
 24
 Banacki Tadeusz „Agro-Raj”
 Jędrychówko 13 A, 14-300 Morąg
 89 757-76-44, 606-391-516
 agroraj@op.pl
 25
 Jadanowska Agnieszka
 ul. Powstańców 3, 14-120 Dąbrówno
 89 647-41-05, 696-841-898
   
 26
 Bałachowicz Krystyna
 Romankowo 32, 11-210 Sępopol
 89 761-35-58, 692-445-678
 
 www.agroturystyka.pl/warmia-mazury/romankowo
 27
 Maculewicz Ewa
 Derc 40, 11-320 Jeziorany
 89 718-22-85, 662-268-435
 ewamaculewiczderc@wp.pl
 
 28
 Wasilewska Małgorzata
 Rukławki 36A, 11-300 Biskupiec
 89 715-47-16, 693-501-155
   
 29
 Szarnowska Jadwiga „Herta”
 Dorotowo 2 A, 11-034 Stawiguda
 89 513-62-94, 500-071-369
 herta@herta.ol.pl
 www.herta.ol.pl
 30
 Traskowska Zofia
 Dorotowo 24, 11-034 Stawiguda
 89 513-62-85
   
 31
 Zięba Katarzyna i Jacek
 Adamowo 5, 11-300 Biskupiec
 89 715-22-08, 601-708-744
   
 32
 Wojciechowski Grzegorz „Stary Młyn”
 Nastajki 14, 14-100 Ostróda
 89 640-52-28, 606-264-232
   
 33
 Czajkowska Krystyna „Kryst-Tad”
 Gutkowo 9, 11-041 Olsztyn
 89 523-85-21, 607-623-865
   
 34
 Marczak Anna „Majątek Giże Marczak”
 Giże 41, 19-411 Świętajno k/Olecka
 87 523-04-05, 509-782-015
 marczak@ekoturystyka.com.pl
 www.ekoturystyka.com.pl
 35
 Szeryńska Iwona
 Galiny 41, 11-214 Galiny
 501-466-165
   
 36
 Suchocki Ryszard „Graf”
 Giże 50, 19-411 Świętajno k/Olecka
 87 562-52-82, 606-263-533
 gize-graf@op.pl
 www.agroturystyka.pl/warmia-mazury/graf
 37
 Małek Kunegunda
 Franciszkowo 18 E, 14-200 Iława
 89 640-90-03
 mariolamalek3@wp.pl
 www.franciszkowo.pl
 38
 Dobrowolski Jarosław
 Stare Bolity 7, 14-310 Miłakowo
 89 758-73-27, 600-918-911
   
 39
 Duchniewicz Janina „Julia”
 Najdymowo, 11-300 Biskupiec
 89 715-30-52
   
 40
 Pokoje Gościnne Jadwiga Julicka
 Biesal 86C, 11-036 Gietrzwałd
 504048892
 
 www.lesnapolanka.pl
 41
 Joanna Mieteń "Ostoja-Spychowo"
 Spychówko 1B, 12-150 Spychowo
 0048 609-376-543
 ostoja.spychowo@gmail.com
 
 42
 Tracz Ewa i Jacek „Stara Szkoła”
 Wysoka Wieś 27, 14-100 Ostróda
 89 647-15-23, 502-053-807
 ewa@dylewska.pl, jtracz@interia.pl
 www.dylewskie.pl
 43
 Gajewska Urszula
 Kamionek Wielki 18, 82-340 Tolkmicko
 55 231-32-50, 600-048-408
 urszulagajewska@o2.pl
 
 44
 Uroczysko Marta Sumara - Dolejsi
 Jakubowo 1, 14-120 Dąbrówno
 501-240-686
 uroczysko1@op.pl
 www.uroczysko.com.pl
 45
 Jakubowski Tomasz "U NADZIEI"
 14-300 Morąg, Bogaczewo 55
 89 757-61-51
 unadziei@gmail.com
 www.unadziei.prv.pl
 46
 Kucharewicz Jolanta "URSZULA"46
 11-300 Biskupiec, Wilimy 13
 89 715-39-21
 urszulawilimy@02.pl
 www.agroturystyka.pl/warmia-mazury/kucharewicz
 47
 Mrozek Agnieszka
 10-699 Olsztyn, Bartąg 84
 89 541-22-77, 503-186-516
 agi.m@wp.pl
 
 48
 Rośkiewicz Leonard "OSTRO-VITA"
 Ostrowite 6, 14-120 Dąbrówno
 89 641-14-21, 501-171-849
 agroturystyka@ostrovita.pl
 www.ostrovita.pl
 49
 Sikorska-Potocka Dorota
 Gałkowo 46, 12-210 Ruciane-Nida
 887-425-70-68
 kangur@data.pl
 
 50
 Strot-Dudko Maria "CZAPLA"
 Ługwałd 38, 11-001 Dywity
 89 512-06-54, 608-374-508
 info@czapla.eu.org
 www.czapla.eu.org
 51
 Gospodarstwo Agroturystyczne Aleksandra Kasprzak
 Strzelniki 19, 12-250 Orzysz
 606-789-484
 mgmg14@wp.pl
 www.agrostrzelniki.eu
 52
 Trzeciak Barbara "DWÓR W JEŁMUNIU"
 Jełmuń 10, 11-731 Sorkwity
 58 347-71-53, 781-410-400
 barbaratrzeciak@poczta.onet.pl
 www.jelmundwor.pl
 53
 Wodzyński Wojciech
 Bogdany 7, 11-010 Barczewo
 89 513-96-15, 607-088-746
   
 54
 Żurawska-Więcek Monika "ŻERBACZÓWKA"
 ul.Krzywa 22, Liwa, 14-140 Miłomłyn
 89 647-36-70
   
 55
 Jarząbek Mirosław
       
 56
 Cieślak Barbara